Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Nabízíme instalaci bezpečnostních alarmů, autoalarmů a monitoringu vozidel stejně jako ovládání chytré domácnosti.

O nás

obchod​​Vznik firmy je datován na prosinec 1991, firma navázala na zkušenosti ze studia a následné práce v podniku TESLA Rožnov p. R. Počáteční činností firmy byl servis spotřební elektroniky, později byla otevřena prodejna spotřební elektroniky, následovaly další služby jako instalace anténní a satelitní techniky, montáže a opravy společných TV antén, kamerové systémy atd.

Koncem 90-tých let bylo realizováno několik instalací zabezpečovací techniky fa JABLOTRON, tato činnost byla zprvu jen doplňující, následně na základě požadavků zákazníků se zabezpečovací technika stala jednou z hlavních činností firmy.

Stěžejní činností je nyní komplexní dodávka slaboproudých rozvodů, tj. anténní a satelitní TV, síťové rozvody internetu, zabezpečení objektu pomocí alarmu, kamerové systémy a malé domovní automatizace.

Jak probíhá realizace?

Realizace zakázek (převážně novostavby - rodinné domy, pensiony, firemní objekty, chaty …) probíhá po výběru a domluvě vhodného řešení postupně od návrhu, přes instalaci kabeláže až po finální kompletaci systémů, zaškolení, předání, připojení alarmu na bezpečnostní centrum atd. U stávajících objektů je zvoleno vhodné řešení, při rekonstrukcích většinou drátové, u hotových budov bývá využito bezdrátových, či kombinovaných systémů.

Předáním systémů do užívání podpora nekončí, je poskytována jak poradenská činnosttechnické konzultace v rámci možných změn chování či rozšiřování systémů, servisní prohlídky atd.

Reference

Z bezpečnostních důvodů reference neposkytujeme. V případě zájmu Vám po vzájemné domluvě zprostředkujeme referenční kontakt.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera.